Ryhmät  ja  ajantasaisen ilmoittautumistilanteen näet Ryhmäkalenterista

Teknisistä syistä johtuen kaikki lajit ja ikäryhmät eivät tule näkyviin Ryhmäkalenterissa. Kirjautumisen jälkeen ne näkyvät. Ryhmät ja niiden ilmoittautumistilanne on 15.5. klo 8:40

PAIKKOJA ILMOITTAUTUNEITA JONOSSA
Aikuisten alkeet/ Valeriy / Tuulimäki Tuulimäki 12 7 0
Aikuisten alkeet/Konsta/Vitikka Vitikka 4, 02630 Espoo 12 8 0
Aikuisten Jatko/ Jenni / Tuulimäki Tuulimäki 12 15 0
Aikuisten Konkarit / Konsta/ Vitikka Vitikka 4, 02630 Espoo 12 5 0
Akrobatiavoimistelun esiintyväryhmä, ti ja to klo.19.00-20:30 Suomenpja Suomenojan sali 20 0 0
Aikuisten alkeet/Katariina/Tuulimäki Tuulimäen väestönsuoja 12 2 0
Aikuisten alkeet/Valeriy/Tuulimäki Tuulimäki 12 1 0
Aikuisten Jatko/ Valeriy/ Tuulimäki Tuulimäki 12 1 0
Aikuisten Konkarit/ Valeriy/ Tuulimäki Tuulimäki 12 0 0
Aikuisten telinevoimistelu, omatoimiharjoittelu, tuulimäki Tuulimäki, Itätuulenkuja 9 100 0 0
Akrobatiavoimistelu ALKEET 6-9v. Su 12:00-13:00 Suomenoja Suomenojan sali 10 1 0
Akrobatiavoimistelu ALKEET 6-9v. To 17:00-18:00 Tuulimäki Tuulimäen sali 10 5 0
Akrobatiavoimistelu ALKEISJATKO 8-12v. Su 13:00-14:00 Suomenoja Suomenojan sali 10 4 0
Akrobatiavoimistelu ALKEISJATKO 8-12v. To 18:00-19:00 Tuulimäki Tuulimäen sali 10 10 0
Akrobatiavoimistelu KESKITASO 10-14v. KE 19:00-20:30 Suomenoja Suomenojan sali 10 5 0
Akrobatiavoimistelu KESKITASO 10-14v. SU 14:00-15:30 Suomenoja Suomenojan sali 10 3 0
Akrobatiavoimistelu KESKITASO 8-12v. Ma 19:00-20:30 Suomenoja Suomenojan sali 20 0 0
Akrobatiavoimistelun alkeet MA klo.16.00-17.00 / Vitikka Vitikka 4, Espoo 10 2 0
Akrobatiavoimistelun alkeet TI klo.16.00-17.00 / Tuulimäki Tuulimäki telinesali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 10 1 0
Akrobatiavoimistelun alkeisjatko 8-12v MA klo.17.00-18.00 / Vitikka Vitikka 4, Espoo 10 8 0
Akrobatiavoimistelun alkeisjatko TI klo.17.00-18.00 / Tuulimäki Tuulimäki telinesali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 10 1 0
Akrobatiavoimistelun esiintyväryhmä, ma ja ke klo.19.00-21.00 Tuulimäki Tuulimäki telinesali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 10 4 0
FreeGym 7-9v LA klo 12.05-13.35 / Oliver/Alvar Tuulimäki Tuulimäki telinesali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 12 1 0
NTV harraste HOPEA 10-13v/Tuulimäki Tuulimäen väestönsuoja, Itätuulenkuja 9, 02100 Espoo 10 8 0
NTV harraste HOPEA 10-13v/Tuulimäki Tuulimäen väestönsuoja, Itätuulenkuja 9, 02100 Espoo 10 9 10
NTV harraste HOPEA 10-13v/Vitikka Vitikka 4b, 02630 Espoo 10 10 10
NTV harraste HOPEA 7-9v/Suomenoja Suomenoja voimistelusali, Niittyrinne 4, Espoo 10 0 0
NTV harraste HOPEA 7-9v/Tuulimäki Tuulimäen väestönsuoja, Itätuulenkuja 9, 02100 Espoo 14 14 4
NTV harraste HOPEA 7-9v/Tuulimäki Tuulimäen väestönsuoja, Itätuulenkuja 9, 02100 Espoo 10 10 9
NTV harraste HOPEA 7-9v/Tuulimäki Tuulimäen väestönsuoja, Itätuulenkuja 9, 02100 Espoo 10 10 5
NTV harraste HOPEA 7-9v/Tuulimäki Tuulimäen väestönsuoja, Itätuulenkuja 9, 02100 Espoo 10 0 0
NTV harraste HOPEA 7-9v/Vitikka Vitikka 4b, 02630 Espoo 10 10 6
NTV harraste HOPEA yli 10v/Tuulimäki Tuulimäen väestönsuoja, Itätuulenkuja 9, 02100 Espoo 10 10 3
NTV harraste HOPEA yli 13v/Suomenoja Suomenoja voimistelusali, Niittyrinne 4, Espoo 10 0 0
NTV harraste HOPEA yli 13v/Vitikka Vitikka 4b, 02630 Espoo 10 10 6
NTV harraste Inkan PLATINA//Vitikka Vitikka 4b, 02630 Espoo 11 0 0
NTV harraste KULTA 10-13v/Tuulimäki Tuulimäen väestönsuoja, Itätuulenkuja 9, 02100 Espoo 10 12 20
NTV harraste KULTA 10-13v/Vitikka Vitikka 4b, 02630 Espoo 16 16 11
NTV harraste KULTA yli 10v/Vitikka Vitikka 4b, 02630 Espoo 16 0 0
NTV harraste KULTA yli 13v/Vitikka Vitikka 4b, 02630 Espoo 10 10 7
NTV harraste PRONSSI 10-12v/Tuulimäki Tuulimäen väestönsuoja, Itätuulenkuja 9, 02100 Espoo 10 5 0
NTV harraste PRONSSI 10-12v/Vitikka Vitikka 4b, 02630 Espoo 10 6 0
NTV harraste PRONSSI 10-13v/Suomenoja Suomenoja voimistelusali, Niittyrinne 4, Espoo 10 0 0
NTV harraste PRONSSI 7-9v/Suomenoja Suomenoja voimistelusali, Niittyrinne 4, Espoo 10 0 0
NTV harraste PRONSSI 7-9v/Tuulimäki Tuulimäen väestönsuoja, Itätuulenkuja 9, 02100 Espoo 10 6 0
NTV harraste PRONSSI 7-9v/Tuulimäki Tuulimäen väestönsuoja, Itätuulenkuja 9, 02100 Espoo 10 6 0
NTV harraste PRONSSI 7-9v/Tuulimäki Tuulimäen väestönsuoja, Itätuulenkuja 9, 02100 Espoo 10 3 0
NTV harraste PRONSSI 7-9v/Tuulimäki Tuulimäen väestönsuoja, Itätuulenkuja 9, 02100 Espoo 10 10 2
NTV harraste PRONSSI 7-9v/Vitikka Vitikka 4B, 02630 Espoo 10 4 0
NTV harraste PRONSSI 7-9v/Vitikka Vitikka 4B, 02630 Espoo 10 1 0
NTV harraste PRONSSI 7-9v/Vitikka Vitikka 4b, 02630 Espoo 10 10 4
NTV harraste PRONSSI 7-9v/Vitikka Vitikka 4b, 02630 Espoo 10 8 0
NTV harraste PRONSSI 7-9v/Vitikka Vitikka 4b, 02630 Espoo 10 5 0
NTV harraste PRONSSI 7-9v/Vitikka Vitikka 4b, 02630 Espoo 10 3 0
NTV harraste PRONSSI yli 10v/Tuulimäki Tuulimäen väestönsuoja, Itätuulenkuja 9, 02100 Espoo 10 3 0
NTV harraste SMARAGDI/Tuulimäki Tuulimäen väestönsuoja, Itätuulenkuja 9, 02100 Espoo 10 10 9
NTV harraste SMARAGDI/Vitikka Vitikka 4b, 02630 Espoo 10 10 9
NTV harraste SMARAGDI/Vitikka Vitikka 4b, 02630 Espoo 10 0 0
NTV harraste TehoHOPEA 10-12v/Tuulimäki Tuulimäen väestönsuoja, Itätuulenkuja 9, 02100 Espoo 10 10 3
NTV harraste/Jennin PLATINA/Tuulimäki & Vitikka Tuulimäen väestönsuoja, Itätuulenkuja 9, 02100 Espoo / Vitikka 4B, 02630 Espoo 11 0 0
NTV harraste/PRONSSI 10-13v/Tuulimäki Tuulimäen väestönsuoja, Itätuulenkuja 9, 02100 Espoo 10 0 0
NTV harraste/PRONSSI 7-9v/Tuulimäki Tuulimäen väestönsuoja, Itätuulenkuja 9, 02100 Espoo 10 0 0
NTV harraste/PRONSSI 7-9v/Tuulimäki Tuulimäen väestönsuoja, Itätuulenkuja 9, 02100 Espoo 10 10 0
NTV harraste/PRONSSI 7-9v/Vitikka Vitikka 4b, 02630 Espoo 10 10 4
NTV harraste/TehoPRONSSI 10-12v/Tuulimäki Tuulimäen väestönsuoja, Itätuulenkuja 9, 02100 Espoo 10 6 0
Parkour/freerun alkeet 7-9v SU klo 13.45-15.15 / Oliver/Alvar Tuulimäki Tuulimäki, väestönsuojan telinesali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 12 3 0
Parkour/freerun alkeet 7-9v SU klo 15.05-16.35 / Anttoni Tuulimäki Tuulimäki, väestönsuojan telinesali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 10 10 1
Parkour/freerun alkeet 7-9v TI klo 18-19.30 / Anttoni Tuulimäki Tuulimäki, väestönsuojan telinesali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 10 10 9
Parkour/freerun alkeet, 10-13v KE klo 15.20-16.50 / “ape” Suomenoja Suomenoja voimistelusali, Niittyrinne 4, Espoo 10 3 0
Parkour/freerun alkeet, 10-13v MA klo 19-20.30 / Elias ja Kasperi Tuulimäki Tuulimäki, väestönsuojan telinesali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 12 11 0
Parkour/freerun alkeet, 7-9v KE klo 13.45-15.15 / “ape” Suomenoja Suomenoja voimistelusali, Niittyrinne 4, Espoo 10 4 0
Parkour/freerun alkeet, 7-9v MA klo 18-19.00 / Elias ja Kasperi Tuulimäki Tuulimäki väestönsuojan telinesali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 12 12 5
Parkour/freerun jatko 10-13v MA klo 18-19.30 / Anttoni Tuulimäki Tuulimäki väestönsuojan telinesali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 10 11 10
Parkour/freerun jatko, 10-13v KE klo 17-18.30 / “ape” Suomenoja Suomenoja voimistelusali, Niittyrinne 4, Espoo 10 10 1
Parkour/freerun jatko, yli 13v KE klo 18.30-20 / “ape” Suomenoja Suomenoja voimistelusali, Niittyrinne 4, Espoo 10 3 0
Parkour/freerun jatko, yli 13v MA klo 19.30-21 / Anttoni Tuulimäki Tuulimäki, väestönsuojan telinesali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 12 1 0
Parkour/freerun pro, yli 13v TI klo 19.30-21 / Anttoni Tuulimäki Tuulimäki, väestönsuojan telinesali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 12 6 0
Perhevoimistelu 1-6v / PE klo 10.30-11.30 / Suomenoja Suomenoja voimistelusali, Niittyrinne 4, Espoo 10 0 0
Perhevoimistelu 1-6v / PE klo 9.30-10.30 / Suomenoja Suomenoja voimistelusali, Niittyrinne 4, Espoo 10 1 0
Perhevoimistelu 1-6v / SU klo 9:00-9:45 / Mankkaa Mankkaan sali, Sinikalliontie 1 20 2 0
Perhevoimistelu 1-6v / SU klo 9:45-10:30 / Mankkaa Mankkaan sali, Sinikalliontie 1 20 2 0
TeamGym ALKEET 10-12v. KE 18-19.30 Mankkaa Mankkaan sali 10 0 0
TeamGym ALKEET 7-9v. KE 16.30-17.30 Mankkaa Mankkaan sali 10 0 0
TeamGym ALKEET 7-9v. TI 18-19 Mankkaa Mankkaan sali 10 9 0
TeamGym HARRASTE 10-12v. MA 18.30-20 Mankkaa Mankkaan sali 10 6 0
TeamGym HARRASTE 10-12v. SU 13.15-14.45 Mankkaa Mankkaan sali 10 1 0
TeamGym HARRASTE 13-17v TO 18.30-20 Mankkaa Mankkaan sali 10 2 0
TeamGym HARRASTE 7-9v TI 19-20 Mankkaa Mankkaan sali 10 10 2
TeamGym JATKO 10-12v TO 16.30-18 Mankkaa Mankkaan sali 10 5 0
TeamGym JATKO 13-17v MA 18.30-20 Mankkaa Mankkaan sali 5 4 0
TeamGym JATKO 13-17v PE 18-19.30 Mankkaa Mankkaan sali 5 1 0
TeamGym JATKO 2krt/vko 13-17v MA 18.30-20 ja PE 18-19.30 Mankkaa Mankkaan sali 10 0 0
TeamGym JATKO 7-9v KE 16.30-17.30 Mankkaa Mankkaan sali 10 1 0
TeamGym KILPAHARRASTE 10-12v Mankkaan sali 15 9 0
TeamGym KILPAHARRASTE 13-17v – EFFORT Mankkaan sali 15 8 0
TeamGym TAITO 10-12v MA 16.30-18 ja SU 16.15-17.45 Mankkaa Mankkaan sali 15 11 0
TeamGym TAITO 7-9v TI 18.30-20 ja TO 16.30-18 Mankkaa Mankkaan sali 15 6 0
TeamGym TRAINING KE 19-20.30 Mankkaa Mankkaan sali 15 0 0
Telinevoimistelu pojat taso 1 10-13v TI klo 15.20-16.50 / ”Ape” Suomenoja Suomenoja voimistelusali, Niittyrinne 4, Espoo 10 3 0
Telinevoimistelu pojat taso 1 10-13v TO klo 15.20-16.50 / ”Ape” Tuulimäki Tuulimäki telinesali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 10 7 0
Telinevoimistelu pojat taso 1 7-9v TI klo 13.45-15.15 / ”Ape” Suomenoja Suomenoja telinesali, Niittyrinne 4, Espoo 10 2 0
Telinevoimistelu pojat taso 2 10-13v TI klo 17-18.30 / ”Ape” Suomenoja suomenoja voimistelusali, Niittyrinne 4, Espoo 10 8 0
Telinevoimistelu pojat taso 2 10-13v TO klo 17-18.30 / ”Ape” Tuulimäki Tuulimäki telinesali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 10 10 0
Telinevoimistelu pojat taso 2 7-9v TO klo 13.45-15.15 / ”Ape” Tuulimäki Tuulimäki telinesali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 10 6 0
Telinevoimistelu pojat taso 2 yli 13v su klo 15.-16.30 / Vesa Tuulimäki Tuulimäki telinesali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 12 4 0
Telinevoimistelu pojat taso 3 yli 13v TI klo 18.30-20 / ”Ape” Suomenoja Suomenoja voimistelusali, Niittyrinne 4, Espoo 12 4 0
Telinevoimistelu pojat taso 3 yli 13v To klo 18.30-20 / ”Ape” Tuulimäki Tuulimäki telinesali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 12 5 0
Trampoliini AIKUISET 19:30-21:00 TO Pedro Mankkaan voimistelusali, Sinikalliontie 1, 02630 Espoo 10 4 0
Trampoliini FREESTYLE 19:45-20:45 PE Teppo 9-17v Mankkaan voimistelusali, Sinikalliontie 1, 02630 Espoo 10 0 0
Trampoliini Taso 1 14:00-15:00 PE Kate 7-11v Mankkaan voimistelusali, Sinikalliontie 1, 02630 Espoo 10 0 0
Trampoliini Taso 1 15:00-16:00 TO Pedro 8-12v Mankkaan voimistelusali, Sinikalliontie 1, 02630 Espoo 10 1 0
Trampoliini Taso 1 15:15-16:15 MA Salla 7-10v Mankkaan voimistelusali, Sinikalliontie 1, 02630 Espoo 10 6 0
Trampoliini Taso 1 18:30-19:30 TO Pedro 10-13v Mankkaan voimistelusali, Sinikalliontie 1, 02630 Espoo 10 3 0
Trampoliini Taso 1 18:45-19:45 PE Teppo 10-13v Mankkaan voimistelusali, Sinikalliontie 1, 02630 Espoo 10 1 0
Trampoliini Taso 1 19:00-20:00 TI Siiri ja Emma 7-9v Mankkaan voimistelusali, Sinikalliontie 1, 02630 Espoo 10 8 0
Trampoliini Taso 1 19:00-20:00 TO Teppo 7-9v Mankkaan voimistelusali, Sinikalliontie 1, 02630 Espoo 10 8 0
Trampoliini Taso 2 12:30-13:30 LA Pedro 7-11v Mankkaan voimistelusali, Sinikalliontie 1, 02630 Espoo 10 3 0
Trampoliini Taso 2 18:15-19:15 PE Pedro 7-9v Mankkaan voimistelusali, Sinikalliontie 1, 02630 Espoo 10 2 0
Trampoliini Taso 2 18:45-19:45 KE Salla 10-12v Mankkaan voimistelusali, Sinikalliontie 1, 02630 Espoo 10 10 2
Trampoliini Taso 2 19:15-20:15 PE Pedro 10-13v Mankkaan voimistelusali, Sinikalliontie 1, 02630 Espoo 10 2 0
Trampoliini Taso 2 19:30-20:30 TI Pedro 13-17v Mankkaan voimistelusali, Sinikalliontie 1, 02630 Espoo 10 3 0
Trampoliini Taso 2 ja Trampoliini Taso 3 15:00-16:00 KE Kate 12-16v Mankkaan voimistelusali, Sinikalliontie 1, 02630 Espoo 10 4 0
Trampoliini Taso 3 20:00-21:00 TO Teppo 10-17v Mankkaan voimistelusali, Sinikalliontie 1, 02630 Espoo 10 5 0
Trampoliini Taso 4 17:30-18:30 TO Pedro 10-17v Mankkaan voimistelusali, Sinikalliontie 1, 02630 Espoo 10 6 0
Trampoliini TEHO 8-15v Pedro TO 16:00-17:30 & LA 11:00-12:30 Mankkaan voimistelusali, Sinikalliontie 1, 02630 Espoo 10 5 0
Trampoliinikoulu 14:00-15:00 KE Kate 5-7v Mankkaan voimistelusali, Sinikalliontie 1, 02630 Espoo 8 1 0
Trampoliinikoulu 15:45-16:45 TI Aada 4-7v Mankkaan voimistelusali, Sinikalliontie 1, 02630 Espoo 6 0 0
Trampoliinikoulu 16:15-17:15 MA Salla 5-7v Mankkaan voimistelusali, Sinikalliontie 1, 02630 Espoo 8 4 0
Trampoliinikoulu 17:45-18:45 PE Salla 5-7v Mankkaan voimistelusali, Sinikalliontie 1, 02630 Espoo 8 3 0
Trampoliinikoulu 18:00-19:00 TI Siiri ja Emma 5-7v Mankkaan voimistelusali, Sinikalliontie 1, 02630 Espoo 10 7 0
Trampoliinikoulu 18:00-19:00 TO Teppo 4-7v Mankkaan voimistelusali, Sinikalliontie 1, 02630 Espoo 8 5 0
Trikkaus, 10-15v LA klo 15.25-16.55 / Tuulimäki Tuulimäen väestönsuojan telinesali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 12 0 0
Trikkaus, 10-15v MA klo 19-20.30 / Tuulimäki Tuulimäen väestönsuojan telinesali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 10 2 0
Voimistelukoulu 3-5v / LA klo 11.15-12 / Vitikka Vitikka 4, 02630 Espoo 10 10 0
Voimistelukoulu 3-5v / TO klo 17.15-18 / Tuulimäki – pikkusali Tuulimäki pikkusali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 7 4 0
Voimistelukoulu 3-5v KE klo 17.30-18.15 / Tuulimäki – pikkusali Tuulimäki – pikkusali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 10 6 0
Voimistelukoulu 3-5v SU klo 13.00-13.45 / Tuulimäki – pikkusali Tuulimäki pikkusali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 10 6 0
Voimistelukoulu 3-5v TI klo 17.50-18.35 / Tuulimäki – pikkusali Tuulimäki – pikkusali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 10 10 0
Voimistelukoulu 3-5v TI klo 17-17.45 / Tuulimäki – pikkusali Tuulimäki – pikkusali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 10 1 0
Voimistelukoulu 5-7v / LA klo 10-11 / Vitikka Vitikka 4, 02630 Espoo 12 6 0
Voimistelukoulu 5-7v / LA klo 12-13 / Vitikka Vitikka 4, 02630 Espoo 12 6 0
Voimistelukoulu 5-7v / MA klo 13-13.45 / Suomenoja Suomenoja voimistelusali, Niittyrinne 4, Espoo 10 0 0
Voimistelukoulu 5-7v / MA klo 17.10-18.10 / Tuulimäki – pikkusali Tuulimäki pikkusali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 10 10 0
Voimistelukoulu 5-7v / TO klo 17-18 / Vitikka Vitikka 4, 02630 Espoo 10 10 1
Voimistelukoulu 5-7v / TO klo 18-18.45 / Tuulimäki – pikkusali Tuulimäki pikkusali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 7 7 1
Voimistelukoulu 5-7v KE klo 18.15-19.00 / Tuulimäki – pikkusali Tuulimäki – pikkusali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 10 10 0
Voimistelukoulu 5-7v LA klo 10.10-10.55 / Tuulimäki – pikkusali Tuulimäki – pikkusali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 12 6 0
Voimistelukoulu 5-7v SU klo 12.15-13.00 / Tuulimäki – pikkusali Tuulimäki – pikkusali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 10 6 0
Voimistelukoulu 7-9v / MA klo 13.50-14.50 / Suomenoja Suomenoja voimistelusali, Niittyrinne 4, Espoo 10 0 0
Voimistelukoulu 7-9v LA klo 11-12 / Tuulimäki Tuulimäki telinesali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 12 8 0
Voimistelukoulu 7-9v SU klo 14-15 / Tuulimäki Tuulimäki telinesali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 10 3 0
Voimistelukoulu 7-9v TO klo 17.15-18.15 / Tuulimäki Tuulimäki telinesali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 12 4 0
Voimistelukoulu 7-9v TO klo 18.15-19.15 / Tuulimäki Tuulimäki telinesali, Itätuulenkuja 9, 02100 Tapiola 12 6 0