fbpx

Ryhmät 2020-21

Aikuisten alkeet/ Amanda / Tuulimäki Ke: 17-18.30
Aikuisten alkeet/Amanda/Vitikka To: 20-21.30
Aikuisten alkeet/Leevi/Vitikka Ti: 19-20.30
Aikuisten alkeet/Heimir/Tuulimäki Ma: 20-21.30
Aikuisten Jatko/ Heimir / Tuulimäki Ti 19.00-20.30
Aikuisten Jatko/ Jenni / Tuulimäki Ma 19.00-20.30
Aikuisten Konkarit / Heimir/ Tuulimäki To: 19-21
Aikuisten Konkarit /Pavel/Vitikka Ma 19.15-21.15
Aikuisten kuntopiiri ja kehonhuolto/Amanda/Tuulimäki Ke: 18.30-20.00
Aikuisten kuntopiiri ja kehonhuolto/Amanda/Vitikka To: 18.30-20.00
Aikuisten telinevoimistelu, omatoimiharjoittelu, tuulimäki
Akrobatiavoimistelu, taso 1 la klo.10:00-11:00
Akrobatiavoimistelu, taso 1 ma klo.16:15-17:15
Akrobatiavoimistelu, taso 1 pe klo.15:45-16:45
Akrobatiavoimistelu, taso 1 su klo.13:00-14:00
Akrobatiavoimistelu, taso 1 ti klo.15:45-16:45
Akrobatiavoimistelu, taso 1 to klo.16:15-17:15
Akrobatiavoimistelu, taso 2 ke klo.16:15-17:15
Akrobatiavoimistelu, taso 2 la klo.11:00-12:00
Akrobatiavoimistelu, taso 2 ma klo.17:15-18:15
Akrobatiavoimistelu, taso 2 su klo.14:00-15:00
Akrobatiavoimistelu, taso 2 to klo.17:15-18:15
Akrobatiavoimistelu, taso 3 la klo.12:00-13:30
Akrobatiavoimistelu, taso 3 su klo.15:00-16:30
FreeGym 10-13v LA klo 14.05-15.05 / Alvar/ Tuulimäki
FreeGym 7-9v LA klo 13-14 / Alvar/ Tuulimäki
FreeGym 7-9v SU klo 12.-13.30 / Kasperi/ Tuulimäki
FreeGym yli 13v LA klo 15.15-16.45 / Alvar/ Tuulimäki
MTV harraste 10-13v taso 1 TI klo 15.20-16.50 / ”Ape” Suomenoja
MTV harraste 10-13v taso 1 TO klo 15-16.30/ ”Ape” Tuulimäki
MTV harraste 10-13v taso 2 TI klo 17-18.30 / ”Ape” Suomenoja
MTV harraste 10-13v taso 2 TI klo 18.30-20 / Vitikka
MTV harraste 10-13v taso 2 TO klo 16.40-18.10/ ”Ape” Tuulimäki
MTV harraste 7-9v taso 1 MA klo 17-18/ Kasperi, Tuulimäki
MTV harraste 7-9v taso 1 MA klo 18.30-19.30 / Vitikka
MTV harraste 7-9v taso 1 SU klo 13.35-15.05/ Kasperi, Tuulimäki
MTV harraste 7-9v taso 1 TI klo 13.45-15.15 / ”Ape” Suomenoja
MTV harraste 7-9v taso 1 TO klo 13.45-15.15 / ”Ape” Tuulimäki
MTV harraste 7-9v taso 1 TO klo 18.30-19.30 / Vitikka
MTV harraste yli 13v taso 1 SU klo 14-15.30/ Vesa/ Tuulimäki
MTV harraste yli 13v taso 2 SU klo 15.45-17.15/ Vesa/ Tuulimäki
MTV harraste yli 13v taso 3 TI klo 18.30-20 / ”Ape” Suomenoja
MTV harraste yli 13v taso 3 TO klo 18.20-19.50/ ”Ape” Tuulimäki
NinjaGym 5-7v / TO klo 16.15-17.15 / Vitikka/ Amanda
NinjaGym 5-7v / TO klo 17.20-18.20 / Vitikka/ Amanda
NTV harraste PLATINA (Inka)/Vitikka
NTV harraste PLATINA (Jenni)/Vitikka
NTV harraste TASO 1 (7-9v) KE 16-17 / Vitikka
NTV harraste TASO 1 (7-9v) LA 11.45-12.45 / Suomenoja
NTV harraste TASO 1 (7-9v) MA 16.45-17.45 / Vitikka
NTV harraste TASO 1 (7-9v) MA 17.30-18.30 / Suomenoja
NTV harraste TASO 1 (7-9v) SU 13-14 / Vitikka
NTV harraste TASO 1 (7-9v) SU 14-15 / Suomenoja
NTV harraste TASO 1 (7-9v) TI 14.45-15.45 / Suomenoja
NTV harraste TASO 1 (7-9v) TI 18-19 / Vitikka
NTV harraste TASO 1 (7-9v) TO 13.45-14.45 / Suomenoja
NTV harraste TASO 1 (7-9v) TO 14-15 / Vitikka
NTV harraste TASO 1 (7-9v) TO 17-18 / Vitikka
NTV harraste TASO 1 (7-9v) TO 18.30-19.30 / Tuulimäki
NTV harraste TASO 1 (yli 10v) SU 15-16 / Vitikka
NTV harraste TASO 1 (yli 10v) TI 17.45-18.45 / Tuulimäki
NTV harraste TASO 1 (yli 10v) TI 18.30-19.30 / Suomenoja
NTV harraste TASO 1 (yli 10v) TO 15-16 / Vitikka
NTV harraste TASO 1 (yli 10v) TO 16-17 / Suomenoja
NTV harraste TASO 1 (yli 10v) TO 19.30-20.30 / Tuulimäki
NTV harraste TASO 2 (7-9v) LA 12.45-13.45 / Suomenoja
NTV harraste TASO 2 (7-9v) MA 17.45-18.45 / Vitikka
NTV harraste TASO 2 (7-9v) MA 18.30-19.30 / Suomenoja
NTV harraste TASO 2 (7-9v) TI 15-16 / Tuulimäki
NTV harraste TASO 2 (7-9v) TO 14.45-15.45 / Suomenoja
NTV harraste TASO 2 (7-9v) TO 18-19 / Vitikka
NTV harraste TASO 2 (yli 10v) KE 19-20.30 / Tuulimäki
NTV harraste TASO 2 (yli 10v) SU 14.30-16 / Vitikka
NTV harraste TASO 2 (yli 10v) SU 15-16 / Suomenoja
NTV harraste TASO 2 (yli 10v) TI 16-17.30 / Suomenoja
NTV harraste TASO 2 (yli 10v) TI 16-17.30 / Tuulimäki
NTV harraste TASO 2 (yli 10v) TO 17-18.30 / Tuulimäki
NTV harraste TASO 3 – 2krt/vk (yli 10v) TI 19-21 & SU 16-18 / Vitikka
NTV harraste TASO 3 (yli 10v) KE 14-15.30 / Vitikka
NTV harraste TASO 3 (yli 10v) MA 19-21 / Vitikka
NTV harraste TASO 4 – 2krt/vk (yli 10v) / KE Tuulimäki & PE Vitikka
NTV harraste TASO 4 (yli 10v) SU 14-16 / Vitikka
Parkour/freerun 10-13v taso 1 , KE klo 15.20-16.50 / ”ape” Suomenoja
Parkour/freerun 10-13v taso 1 MA klo 19.10-20.40 / Kasperi Tuulimäki
Parkour/freerun 10-13v taso 2 KE klo 17-18.30 / ”ape” Suomenoja
Parkour/freerun 7-9v taso 1 KE klo 13.45-15.15 / ”ape” Suomenoja
Parkour/freerun 7-9v taso 1 MA klo 18.05-19.05 / Kasperi Tuulimäki
Parkour/freerun 7-9v taso 1 SU klo 15.10-16.40 / Kasperi Tuulimäki
Parkour/freerun yli 13v taso 2 KE klo 18.30-20 / ”ape” Suomenoja
Perhevoimistelu 1-6v Tuulimäki KE klo 17.10-17.55
Perhevoimistelu 1-6v Tuulimäki KE klo 18-18.45
TeamGym KILPAHARRASTE – EFFORT (13-17v.)
TeamGym KILPAHARRASTE – EVOLVE (11-13v.)
TeamGym TASO 1 (10-12v.) TI 16.30-17.30
TeamGym TASO 1 (7-9v.) SU klo 12-13
TeamGym TASO 1 (7-9v.) TI klo 18-19
TeamGym TASO 1-2 (13-17v.) KE klo 16.30-18
TeamGym TASO 2 – 2krt/vko (7-9v.) MA klo 16-17 ja TO klo 17.30-18.30
TeamGym TASO 2 (10-12v.) MA klo 16-17.30
TeamGym TASO 2 (10-12v.) SU klo 14-15.30
TeamGym TASO 2 (7-9v.) MA 17.30-18.30
TeamGym TASO 2 (7-9v.) TI klo 18-19
TeamGym TASO 2 (7-9v.) TO klo 16.30-17.30
TeamGym TASO 2-3 (13-17v.) SU klo 18-19.30
TeamGym TASO 3 – 2krt/vko (10-12v.) MA klo 16.30-18 ja TO klo 18.30-20
TeamGym TASO 3 (10-12v.) KE klo 18.30-20
TeamGym TASO 3 (10-12v.) MA klo 18.30-20
TeamGym TASO 3 (7-9v.) SU klo 13-14.30
TeamGym TASO 3-4 (13-17v.) TI klo 19-20.30
TeamGym TASO 4 – 2krt/vko (10-12v.) TI klo 16.30-18 ja TO klo 16-17.30
TeamGym TASO 4 – 2krt/vko (7-9v.) TO klo 18.30-20 ja SU klo 17-18.30
TeamGym TRAINING Aikuiset (yli 16v.) TI klo 19-20.30
Trampoliini AIKUISET To klo: 20.00-21.30
Trampoliini ja TeamGym POJAT (alle 12v.) TO 17.30-19
Trampoliini Taso 1 10-12v Ke klo: 14.30-15.30
Trampoliini Taso 1 10-12v Ma klo: 18.30-19.30
Trampoliini Taso 1 10-12v To klo: 16.00-17.00
Trampoliini Taso 1 7-9v La klo: 13.00-14.00
Trampoliini Taso 1 7-9v Ma klo: 14.30-15.30
Trampoliini Taso 1 7-9v Pe klo: 15.30-16.30
Trampoliini Taso 1 7-9v Su klo: 12.15-13.15
Trampoliini Taso 1 7-9v Ti klo: 14.30-15.30
Trampoliini Taso 1 7-9v To klo: 18.00-19.00
Trampoliini Taso 2 10-12v Ke klo: 15.30-16.30
Trampoliini Taso 2 10-12v La klo: 12.00-13.00
Trampoliini Taso 2 10-12v Ti klo: 14.00-15.00
Trampoliini Taso 2 10-12v To klo: 15.00-16.00
Trampoliini Taso 2 7-9v Pe klo: 16.30-17.30
Trampoliini Taso 2 7-9v Pe klo: 17.00-18.00
Trampoliini Taso 2 7-9v Su klo: 14.45-15.45
Trampoliini Taso 2 7-9v Ti klo: 16.30-17.30
Trampoliini Taso 2 7-9v To klo: 17.30-18.30
Trampoliini Taso 2 Ma klo: 15.30-16.30
Trampoliini Taso 3 10-12v Ke klo: 15.00-16.00
Trampoliini Taso 3 10-12v La klo: 14.00-15.00
Trampoliini Taso 3 10-12v Ma klo: 17.30-18.30
Trampoliini Taso 3 10-12v Pe klo: 14.30-15.30
Trampoliini Taso 3 13-16v Ke klo: 16.30-17.30
Trampoliini Taso 3 7-9v La klo: 10.00-11.00
Trampoliini Taso 3 7-9v Ti klo: 15.30-16.30
Trampoliini Taso 3 7-9v To klo: 17.00-18.00
Trampoliini Taso 4 10-12v La klo: 11.00-12.00
Trampoliini Taso 4 10-12v Pe 17.30-18.30
Trampoliini Taso 4 10-12v To klo: 19.00-20.00
Trampoliini Taso 4 Ke 13-16v klo: 17.30-18.30
Trampoliini Taso 4 Ma 13-16v klo: 19.30-20.30
Trampoliini Taso 4 Ti 10-12v klo: 19.15-20.15
Trampoliinikoulu 4-6v Pe 16.00-17.00
Trampoliinikoulu 4-6v Su klo: 12.30-13.30
Trampoliinikoulu 4-6v To klo: 16.30-17.30
Trampoliinikoulu Ke 4-6v klo: 14.00-15.00
Trampoliinikoulu Ke 4-6v klo: 16.30-17.30
Trampoliinikoulu Ma 4-6v klo: 16.30-17.30
Trampoliinikoulu Ti 4-6v klo: 17.30-18.30
Trikkaus, 10-16v MA klo 19.30-21 / Vitikka
Voimistelukoulu 3-5v KE klo 15-15.45, Tuulimäki pikkusali / Amanda
Voimistelukoulu 3-5v KE klo 17.30-18.15, Tuulimäki pikkusali / Tanja
Voimistelukoulu 3-5v LA klo 10-10.45, Suomenoja / Lottamari
Voimistelukoulu 3-5v PE klo 15.40-16.25, Suomenoja / Tanja
Voimistelukoulu 3-5v SU klo 12-12.45, Suomenoja / Linda, Linnea
Voimistelukoulu 3-5v SU klo 13.45-14.30, Vitikka / Jenna
Voimistelukoulu 3-5v TO klo 15.40-16.25, Suomenoja / Tanja
Voimistelukoulu 3-5v TO klo 17-17.45, Suomenoja / Lottamari
Voimistelukoulu 5-7v KE klo 15.50-16.35, Tuulimäki pikkusali / Amanda
Voimistelukoulu 5-7v KE klo 18.20-19.05, Tuulimäki pikkusali / Tanja
Voimistelukoulu 5-7v LA klo 10.50-11.35, Suomenoja / Lottamari
Voimistelukoulu 5-7v PE klo 16.30-17.15, Suomenoja / Tanja
Voimistelukoulu 5-7v SU klo 12.50-13.35, Suomenoja / Linda, Linnea
Voimistelukoulu 5-7v SU klo 13.55-14.55, Vitikka / Inka
Voimistelukoulu 5-7v SU klo 13-13.45, Vitikka / Jenna
Voimistelukoulu 5-7v TI klo 17.35-18.20, Suomenoja / Lottamari
Voimistelukoulu 5-7v TO klo 17.50-18.35, Suomenoja / Lottamari
Voimistelukoulu 7-9v PE klo 13.45-14.45, Vitikka / Lottamari
Voimistelukoulu 7-9v PE klo 14.50-15.50, Vitikka / Lottamari
Voimistelukoulu 7-9v SU klo 16.05-17.05, Suomenoja / Saga
Voimistelukoulu 7-9v TI klo 13.45-14.45, Suomenoja / Lottamari
Voimistelukoulu 7-9v TO klo 17.30-18.30, Tuulimäki / Alexandra
Voimistelukoulu 7-9v TO klo 18.40-19.40, Suomenoja / Lottamari
Voimistelukoulu 7-9v TO klo 18-19, Vitikka / Elli