EsTT ja OP Vakuutus yhteistyössä – etuja jäsenille

EsTT ja OP Vakuutus yhteistyössä – etuja jäsenille

Tue Espoon Telinetaitureita ja vakuuta itsesi etuhintaan

Espoon Telinetaiturit ja OP Vakuutus ovat aloittaneet yhteistyön, jonka ansiosta Espoon telinetaitureiden jäsenet saavat kotivakuutuksen sekä jatkuvan matkavakuutuksen itselleen ja perheenjäsenilleen ensimmäiseksi vuodeksi jopa 20 % alennuksella. Lunasta kumppaniedut ilmoittamalla koodi ESTT20 tarjouspyyntölomakkeen lisätietokenttään ja samalla tuet seuramme toimintaa. Alennus myönnetään ainoastaan verkossa jätetyissä tarjouspyynnöissä.

Tutustu ja lunasta kumppaniedut osoitteessa uusi.op.fi/kumppaniseuran-vakuutusedut-ja-palvelut

 

Espoon Telinetaitureiden ja OP Vakuutuksen yhteistyö – mistä on kyse?

Espoon Telinetaitureiden ja OP Vakuutuksen aloittama kumppaniseurayhteistyö tarjoaa seuralle nykyaikaisen tavan varainhankintaan. Hankkimalla vakuutuksen ja ilmoittamalla seuramme kumppanikoodin ESTT20, tuet seuran toimintaa samalla kun vakuutat itsesi etuhintaan. Voit tutustua yhteistyön tarjoamiin vakuutusetuihin ja katsoa ohjeet niiden lunastamiseen yllä olevasta linkistä.

Vakuutukset myöntää OP Vakuutus Oy ja matkavakuutukset myöntää Vakuutusosakeyhtiö Eurooppalainen.