Uusia ryhmiä ja vapaita paikkoja 20.8. alkavalle harrastekaudelle

Uusia ryhmiä ja vapaita paikkoja 20.8. alkavalle harrastekaudelle

Seuraavissa ryhmissä on vielä tilaa.
Trampoliini Taso 4 10-13v pe 16.45-17.45 Teppo /Mankkaa
Trampoliini Freestyle 10-18v TI klo 19.15-20.45 / Henri / Mankkaa
Trampoliini taso 1 7-9v Ti 14.00/15.00 Riikka /Mankkaa
Trampoliini Taso 2, 13-16v To 16.00-17.00 Salla / Mankkaa
Trampoliini taso 3 13-16v to 19.00-20.00 Salla /Mankkaa

Volttikoulu, 7-9v TI klo 18.15-19.15 / Mankkaa / Henri

Tyttöjen telinevoimistelu HOPEA 10-13v & yli 13v TO 17-18.30/ Tuulimäki
Tyttöjen telinevoimistelu HOPEA 7-9v SU 14.15-15.15/ Vitikka
Tyttöjen telinevoimistelu PRONSSI 10-13v MA 15-16/ Vitikka
Tyttöjen telinevoimistelu PRONSSI 7-9v MA 16.30-17.30/ Vitikka
Tyttöjen telinevoimistelu PRONSSI PE 16.30-17.30/ Tuulimäki
Tyttöjen telinevoimistelu PRONSSI yli 12v MA 17.30-19/ Vitikka

Akrobatiavoimistelun edistyneet TO klo.19.00-20.30

TeamGym HARRASTE 13-17v torstai klo 16-17 Mankkaa

FreeGym yli 13v KE klo 14.30-15.30 / Katariina Tuulimäki
FreeGym yli 13v To klo 15-16.30 / ”Ape” Tuulimäki

Parkour/freerun alkeet, 10-13v MA klo 19-20.30 / Elias ja Kasperi Tuulimäki
Parkour/freerun alkeet, 7-9v MA klo 18-19.00 / Elias ja Kasperi Tuulimäki
Parkour/freerun jatko, yli 13v MA klo 19.30-21 / Anttoni Tuulimäki
Parkour/freerun pro, 10-13v SU klo 16.30-18 / Anttoni Tuulimäki
Parkour/freerun pro, yli 13v TI klo 19.30-21 / Anttoni Tuulimäki

Telinevoimistelu pojat taso 1 10-13v KE klo 15.10-16.10 / ”Ape” Tuulimäki
Telinevoimistelu pojat taso 1 7-9v SU klo 16.45-18.15 / Joona / Vitikka
Telinevoimistelu pojat taso 1 7-9v TO klo 16-17.30 / Katariina Tuulimäki
Telinevoimistelu pojat taso 2-3 10-13v SU klo 15.15-16.45 / Joona / vitikka
Telinevoimistelu pojat taso 3 yli 13v To klo 16.40-18.10 / ”Ape” Tuulimäki

Voimistelukoulu 3-5v PE klo 15.30-16.15 / Lotta /Tuulimäki pikkusali
Voimistelukoulu 3-5v SU klo 12.50-13.35 / Katariina /Tuulimäki pikkusali
Voimistelukoulu 3-5v MA klo 18:15-19:00 / Leena/Tuulimäki pikkusali
Voimistelukoulu 3-5v MA klo 17:30-18:15 / Leena/Tuulimäki
Voimistelukoulu 5-7v KE klo 17-18 /RiikkaV/ Vitikka
Voimistelukoulu 5-7v KE klo 18-18.45 /Hille / Vitikka
Voimistelukoulu 5-7v PE klo 16.30-17.30 / Lotta / Tuulimäki
Voimistelukoulu 5-7v SU klo 12-12.45 / Tuulimäki pikkusali / Katariina
Voimistelukoulu 7-9v KE klo 15.30-16.30 / Tuulimäki / Katariina
Voimistelukoulu 7-9v KE klo 18.50-19.50 / Hille /Vitikka
Voimistelukoulu 7-9v TI klo 16-17 / Henkka / Vitikka
Voimistelukoulu 7-9v TO klo 14-15 / Katariina /Tuulimäki
Voimistelukoulu 7-9v TO klo 17.15-18.15 / Linda /Tuulimäki
Voimistelukoulu 7-9v TO klo 18.30-19.30 / Tuulimäki / Katariina

PERHEVOIMISTELU
Omatoiminen perhevoimistelu 1-6v huoltajan kanssa LA klo 10.30-11.30 MANKKAA
Ohjattu perhevoimistelu 1-6v huoltajan kanssa LA klo 9-10.00/ Vitikka
Ohjattu perhevoimistelu 1-6v huoltajan kanssa PE klo 10.30-11.30/ Taina/ Vitikka
Ohjattu perhevoimistelu 1-6v huoltajan kanssa PE klo 9.30-10.30/ Taina/ Vitikka
Omatoiminen perhevoimistelu 1-6v huoltajan kanssa LA klo 9.30-10.30 MANKKAA

AIKUISTEN RYHMÄT
Aikuisten telinevoimistelu alkeet MA klo 20-21.30/ Katerina/ Tuulimäki
Aikuisten telinevoimistelu alkeet TI klo 18.30-20/ Valeriy / Tuulimäki
Aikuisten telinevoimistelu helpot alkeet MA 17.30-19/ Leena / Tuulimäki
Trampoliini Aikuiset Ke 19.30-21.00 Pedro/ Mankkaa
Akrobatia ja käsinseisonta aikuiset KE klo. 20.00-21.30 / Tuulimäki
Aikuisten Jatko/ Leena / MA klo 19.30/ Tuulimäki
Aikuisten Jatko/ Valeriy/ Tuulimäki TI klo 20-21.30
Aikuisten Konkarit/ Valeriy/ Tuulimäki MA klo 19.30-21
Aikuisten telinevoimistelu, omatoimiharjoittelu, tuulimäki