Uusia ryhmiä avoinna!

Uusia ryhmiä avoinna!

Alla ryhmät, joissa on vielä tilaa sekä uudet ryhmät.

Ryhmät löytyvät netin ilmoittautumisessa www.jasentieto.fi. Jos sinulla on jonopaikkavaraus johonkin ryhmään niin kannattaa poistaa se ja ilmoittautua suoraan vapaaseen ryhmään.

Ryhmän vaihto tilanteessa laitathan viestiä osoitteeseen toimisto@espoontelinetaiturit.fi laskutuksen korjaamiseksi.

Trampoliini Taso 4 10-13v pe 16.45-17.45 Teppo /Mankkaa
Trampoliini Freestyle 10-18v TI klo 19.15-20.45 / Henri / Mankkaa
Trampoliini taso 1 7-9v Ti 14.00/15.00 Riikka /Mankkaa
Trampoliini Taso 2, 13-16v To 16.00-17.00 Salla / Mankkaa
Trampoliini taso 3 13-16v to 19.00-20.00 Salla /Mankkaa

Volttikoulu, 7-9v TI klo 18.15-19.15 / Mankkaa / Henri

Tyttöjen telinevoimistelu HOPEA 10-13v & yli 13v TO 17-18.30/ Tuulimäki
Tyttöjen telinevoimistelu HOPEA 7-9v SU 14.15-15.15/ Vitikka
Tyttöjen telinevoimistelu PRONSSI 10-13v MA 15-16/ Vitikka
Tyttöjen telinevoimistelu PRONSSI 7-9v MA 16.30-17.30/ Vitikka
Tyttöjen telinevoimistelu PRONSSI PE 16.30-17.30/ Tuulimäki
Tyttöjen telinevoimistelu PRONSSI yli 12v MA 17.30-19/ Vitikka

Akrobatiavoimistelun edistyneet TO klo.19.00-20.30

TeamGym HARRASTE 13-17v torstai klo 16-17 Mankkaa

FreeGym yli 13v KE klo 14.30-15.30 / Katariina Tuulimäki
FreeGym yli 13v To klo 15-16.30 / ”Ape” Tuulimäki

Parkour/freerun alkeet, 10-13v MA klo 19-20.30 / Elias ja Kasperi Tuulimäki
Parkour/freerun alkeet, 7-9v MA klo 18-19.00 / Elias ja Kasperi Tuulimäki
Parkour/freerun jatko, yli 13v MA klo 19.30-21 / Anttoni Tuulimäki
Parkour/freerun pro, 10-13v SU klo 16.30-18 / Anttoni Tuulimäki
Parkour/freerun pro, yli 13v TI klo 19.30-21 / Anttoni Tuulimäki

Telinevoimistelu pojat taso 1 10-13v KE klo 15.10-16.10 / ”Ape” Tuulimäki
Telinevoimistelu pojat taso 1 7-9v SU klo 16.45-18.15 / Joona / Vitikka
Telinevoimistelu pojat taso 1 7-9v TO klo 16-17.30 / Katariina Tuulimäki
Telinevoimistelu pojat taso 2-3 10-13v SU klo 15.15-16.45 / Joona / vitikka
Telinevoimistelu pojat taso 3 yli 13v To klo 16.40-18.10 / ”Ape” Tuulimäki

Voimistelukoulu 3-5v SU klo 12.50-13.35 / Katariina /Tuulimäki pikkusali
Voimistelukoulu 3-5v MA klo 18:15-19:00 / Leena/Tuulimäki pikkusali
Voimistelukoulu 5-7v MA klo 17:30-18:15 / Leena/Tuulimäki
Voimistelukoulu 5-7v KE klo 17-18 /RiikkaV/ Vitikka
Voimistelukoulu 5-7v KE klo 18-18.45 /Hille / Vitikka
Voimistelukoulu 5-7v PE klo 16.30-17.30 / Lotta / Tuulimäki
Voimistelukoulu 5-7v SU klo 12-12.45 / Tuulimäki pikkusali / Katariina
Voimistelukoulu 7-9v KE klo 15.30-16.30 / Tuulimäki / Katariina
Voimistelukoulu 7-9v KE klo 18.50-19.50 / Hille /Vitikka
Voimistelukoulu 7-9v TI klo 16-17 / Henkka / Vitikka
Voimistelukoulu 7-9v TO klo 14-15 / Katariina /Tuulimäki
Voimistelukoulu 7-9v TO klo 17.15-18.15 / Linda /Tuulimäki
Voimistelukoulu 7-9v TO klo 18.30-19.30 / Tuulimäki / Katariina

PERHEVOIMISTELU
Omatoiminen perhevoimistelu 1-6v huoltajan kanssa LA klo 10.30-11.30 MANKKAA
Ohjattu perhevoimistelu 1-6v huoltajan kanssa LA klo 9-10.00/ Vitikka
Ohjattu perhevoimistelu 1-6v huoltajan kanssa PE klo 10.30-11.30/ Taina/ Vitikka
Ohjattu perhevoimistelu 1-6v huoltajan kanssa PE klo 9.30-10.30/ Taina/ Vitikka
Omatoiminen perhevoimistelu 1-6v huoltajan kanssa LA klo 9.30-10.30 MANKKAA

AIKUISTEN RYHMÄT
Aikuisten telinevoimistelu alkeet MA klo 20-21.30/ Katerina/ Tuulimäki
Aikuisten telinevoimistelu alkeet TI klo 18.30-20/ Valeriy / Tuulimäki
Trampoliini Aikuiset Ke 19.30-21.00 Pedro/ Mankkaa
Akrobatia ja käsinseisonta aikuiset KE klo. 20.00-21.30 / Tuulimäki
Aikuisten Jatko/ Leena / MA klo 19.30/ Tuulimäki
Aikuisten Jatko/ Valeriy/ Tuulimäki TI klo 20-21.30
Aikuisten Konkarit/ Valeriy/ Tuulimäki MA klo 19.30-21
Aikuisten telinevoimistelu, omatoimiharjoittelu, tuulimäki