Vapaat paikat EsTT ryhmissä syksylle 2017!

Vapaat paikat EsTT ryhmissä syksylle 2017!

Alle on listattu EsTT ryhmät, joissa on tällä hetkellä vielä vapaita paikkoja

Ilmoittautuminen tapahtuu Jäsentiedon kautta www.jasentieto.fi

Syksyn ryhmät aloittavat harjoittelun ensi viikolla (vk34)

Aikuisten alkeet Tuulimäki/Katerina
Aikuisten telinevoimistelu alkeet To 18.30-20.00 tuulimäki/Leena
Aikuisten telinevoimistelu, alkeet, KE klo 20-21.30 / Konstantin ja Leena
Aikuisten telinevoimistelu, jatko, KE klo 18.30-20 / Leena
Aikuisten telinevoimistelu, jatko, MA klo 19.45-21.15 /Valeriy
Aikuisten telinevoimistelu, konkarit, MA klo 19-21 / Konstantin
Aikuisten telinevoimistelu, omatoimiharjoittelu,
Akrobatia aikuiset ke klo. 19.30-21.00/ Katerina
Akrobatiavoimistelu keskitaso 9-14v. ke klo.18.00-19.30
Akrobatiavoimistelu keskitaso 9-14v. to klo.18.30-20.00
Akrobatiavoimistelun alkeisjatko 8-13v. pe klo.19.00-20.00/ Alli
Akrobatiavoimistelun alkeisjatko 8-13v. ti klo.18.30-19.30/ Alli
FreeGym 10-13v, PE klo 18-19, Rastaalan koulu / Niilo
FreeGym 7-9v, PE klo 17-18, Rastaalan koulu / Niilo
Freegym yli 13v KE klo 19.45-20.45 / Oskari Mankkaa
Käsinseisonta aikuiset Ma klo. 20.00-21.30/ Katariina
Parkour/freerun pro, 10-13v SU klo 15-16.30 / Anttoni TUULIMÄKI
Poikien akrobatiaryhmä La klo.12.00-13.00/ Katerina
Poikien telinevoimistelu yli13v taso 1 KE klo 20-21 / Niilo TUULIMÄKI
Poikien telinevoimistelu, TASO 2 yli13v TI klo 19.30-21 / ‘Ape’ TUULIMÄKI
Poikien telinevoimistelu, TASO 2 yli13v TO klo 18-19.30 / ‘Ape’ TUULIMÄKI
Poikien telinevoimistelu, TASO 3 yli13v KE klo 19.30-21 / ‘Ape’ TUULIMÄKI
Poikien telinevoimistelu, TASO 3 yli13v TO klo 19.30-21 / ‘Ape’ TUULIMÄKI
PONNARIT SU klo 14-15 / Anttoni & Sara
TeamGym HARRASTE 13-17v. KE klo 19-20:30/Heini
TeamGym PERUSTEET 7-9v. TI klo 16-17
TeamGym TAITO 10-12v. MA ja KE klo 18-19:30/Alessa
Trampoliinikoulu 4-6v, To 14.45-15.45 Riikka Saariaho
Trikkaus, yli 13v MA klo 19.30-21/ Joni ja Lukas Tuulimäki
Tyttöjen telinevoimistelu HOPEA 10-12v MA klo 15-16 / Maikki
Tyttöjen telinevoimistelu HOPEA 10-12v TI klo 15.15-16.15 / Jasmiina
Tyttöjen telinevoimistelu HOPEA 10-12v TI klo 19.45-20.45 / Ida
Tyttöjen telinevoimistelu HOPEA 10-12v TO klo 15-16 / Iiris
Tyttöjen telinevoimistelu HOPEA 7-9 v KE klo 17.30-18.30 / Lina
Tyttöjen telinevoimistelu HOPEA 7-9v KE klo 18.15-19.15 / Stella
Tyttöjen telinevoimistelu HOPEA 7-9v TI klo 18.45-19.45 / Ida
Tyttöjen telinevoimistelu PRONSSI 10-13v T0 klo 15-16 / Jasmiina
Tyttöjen telinevoimistelu PRONSSI 10-13v TI klo 20-21 / Katerina
Voimistelukoulu 3-5v KE 14-15 / Katerina / TM pikkusali
Voimistelukoulu 3-5v MA 14-15 / Katerina / TM pikkusali
Voimistelukoulu 3-5v TO 10.15-11.15 / TM pikkusali / Taina
Voimistelukoulu 5-6v TI 13.30-14.30 / Taina / TM pikkusali
Voimistelukoulu 7-9v TI klo 19-20 /Katerina / Tuulimäki